Cumulusy 2020 - laureaci
Laureat: Wojciech Bógdał
Kategoria: Osiągnięcia sportowe
Statuetka: Cumulus Sport
Laureat: Magdalena Taczkowska i Dominik Motoła
Kategoria: Pasjonaci
Statuetka: Błękitny Cumulus
Laureat: Artur Kielak i piloci samolotów bojowych
Kategoria: Airshow
Statuetka: Cumulus Airshow
Laureat: Patrycja Pacak
Kategoria: Osiągnięcia sportowe
Statuetka: Cumulus Sport
Laureat: Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła
Kategoria: Promotor lotnictwa
Statuetka: Błękitny Cumulus
Laureat: Krzysztof Radwan
Kategoria: Wyróżnienie specjalne
Statuetka: Cumulus Specjalny
Laureat: Sebastian Kawa
Kategoria: Osiągnięcia sportowe
Statuetka: Cumulus Sport
Laureat: Bolesław Radomski
Kategoria: Osiągnięcia sportowe
Statuetka: Cumulus Sport
Laureat: Aleksander Daniluk
Kategoria: Technika
Statuetka: Błękitny Cumulus
Laureat: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (dyr. R. Gałązkowski)
Kategoria: Ratownictwo i służby medyczne
Statuetka: Błękitny Cumulus
Laureat: Krzysztof Michalak, Bartosz Nowicki, Tomasz Walczak
Kategoria: Wyróżnienie specjalne
Statuetka: Cumulus Fair Play
Laureat: Milena Bąk
Kategoria: Wyróżnienie specjalne
Dyplom
Laureat: Łukasz Wójcik
Kategoria: Osiągnięcia sportowe
Statuetka: Cumulus Sport
Laureat: Hieronim "Franek" Kowalski
Kategoria: Instruktorzy i wykładowcy
Statuetka: Błękitny Cumulus
Laureat: Marcin Szamborski i Dominik Punda
Kategoria: Cumulus Extreme
Statuetka: Cumulus Extreme
Laureat: Ryszard Michalski
Kategoria: Administracja
Statuetka: Błękitny Cumulus
Laureat: Damian Czak
Kategoria: Osiągnięcia Sportowe
Statuetka: Cumulus Sport AP
Laureat: Michał Graczyk
Kategoria: Wydarzenie / Organizator
Statuetka: Błękitny Cumulus
Laureat: Stefan Kraszewski
Kategoria: Obsługa operacji lotniczych
Statuetka: Błękitny Cumulus
Laureat: Kacper "Kakadz" Kolibowski
Kategoria: Foto
Statuetka: Cumulus Foto
Laureat: Wirtualne Biało-Czerwone Iskry
Kategoria: Pasjonaci
Statuetka: Błękitny Cumulus
Laureat: Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry
Kategoria: Wyróżnienie specjalne
Statuetka: Cumulus Specjalny
Laureat: Siły Powietrzne - Wojsko Polskie
Kategoria: Wojsko i służby mundurowe
Statuetka: Błękitny Cumulus
Laureat: Aeroklub Stalowowolski
Kategoria: Wyróżnienie specjalne
Dyplom
Laureat: Mirosław Hermaszewski
Kategoria: Zasłużeni dla lotnictwa
Statuetka: Błękitny Cumulus i Złoty Cumulus z Diamentem
Wyniki głosowania Kapituły
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Sebastian Kawa | 8 |
Łukasz Wójcik | 7 |
Bolesław Radomski | 6 |
Patrycja Pacak | 5 |
Damian Czak | 5 |
Tomasz Kozłowski | 3 |
Marcin Skalik | 3 |
Krzysztof Romicki i Wojciech Strzyżakowski | 3 |
Arkadiusz Wantoła | 2 |
Adam Pupek i Piotr Kozikowski | 2 |
Adam Koszałka | 2 |
Andrzej Sołtyk | 2 |
Leszek Małmyga | 2 |
Bartosz Nowicki | 1 |
Dariusz Mazur | 1 |
Michał Okoń | 1 |
Jakub Barszcz | 1 |
Maciej Kowalski, Mirosław Wrześniewski, Witold Filus, Jakub Dziedziak, Jakub Świst | 0 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Artur Kielak i piloci samolotów bojowych | 3 |
ORLEN GA ŻELAZNY | 2 |
Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry | 2 |
SBLim-2.pl | 2 |
Flying Dragons Team | 1 |
Baltic Bees Jet Team | 1 |
Mikołaj Tołkacz, Frecce Tricolori, Partulla Aguilla, ZA Orlik, Cellfast Flying Team, Marek Choim, Maria Muś | 0 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Michał Graczyk | 4 |
Beata Banaszuk | 3 |
Dawid Walas | 2 |
Stowarzyszenie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej | 1 |
Aeroklub Zagłębia Miedziowego | 1 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Marcin Szamborski i Dominik Punda | 6 |
Kamil Skorupski | 5 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Stefan Kraszewski | 6 |
PAŻP | 2 |
Inspekcja Lotnicza - Dział Operacji Lotniczych PAŻP | 2 |
Welcome Airport Services | 1 |
Cezary Wasser, Radom Meteo | 0 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe | 8 |
Kajetan Gawarecki | 2 |
Andrzej Śliwa | 1 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Siły Powietrzne - Wojsko Polskie | 9 |
Andrzej Szczotka | 1 |
Lotnictwo Policji | 1 |
Lotnictwo Straży Granicznej, Jakub Więcek | 0 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Aleksander Daniluk | 8 |
Damian Śmigielski | 3 |
Marek Leliński | 0 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Hieronim "Franek" Kowalski | 6 |
Jerzy Kwieciński | 3 |
Witold Sokół | 2 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Ryszard Michalski | 8 |
Krzysztof Moczulski | 2 |
Krajowe Towarzystwo Lotnicze AOPA POLAND | 1 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Mirosław Hermaszewski | 5 |
Andrzej Pussak | 2 |
Stefan Weker | 2 |
Krzysztof Radwan | 2 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Dominik Motoła i Magdalena Taczkowska | 4 |
Wirtualne Biało-Czerwone Iskry | 4 |
Milena Bąk | 2 |
Jakub Iwańczyk | 1 |
Bożena Anchim | 0 |
Kandydat | Głosy Kapituły |
---|---|
Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła | 6 |
Spółka LOTOS - Air BP Polska sp. z o. o. | 3 |
Aeroklub Stalowowolski | 1 |
Jan Borowski | 1 |
Wojciech Skwirowski | 0 |
Kandydat | Głosy kapituły |
---|---|
Kacper Kolibowski | 3 |
POLAND ON AIR | 2 |
Konrad "Kifcio" Kifert | 2 |
Jacek Simiński | 2 |
Daniel Puciłowski | 1 |
Marek Kwasowski | 1 |
Andrzej Rogucki, Damian Kochanowski | 0 |
Wszystkie wyróżnienia specjalne dla wymienionych niżej laureatów zostały przyznane jednomyślną decyzją Kapituły.
Generał Mirosław Hermaszewski - Złoty Cumulus z Diamentem
Krzysztof Radwan - Cumulus Specjalny
Biało-Czerwone Iskry - Cumulus Specjalny
Krzysztof Michalak, Tomasz Walczak, Bartosz Nowicki - Cumulus Fair Play
Milena Bąk - Dyplom
Aeroklub Stalowowolski - Dyplom
Prezentacja laureatów to cykl filmów pt. “Szlakiem Cumulusów”.
Oglądaj w poniedziałki i czwartki o 20:30